Відбувся другий етап снайперських змагань «Spring sniper challenge 2017»
 

8 квітня відбувся другий етап снайперских змагань серед цивільних стрільців за право виступити на турнірі разом із кращими снайперами спецпідрозділів.

Що запам’яталося учасникам найбільше на цей раз, так це перш за все погода. Дощ і поривчастий вітер. Температура зранку 6-7 градусів, в обід дійшла до 12 градусів. Вітер від 1.5 до 4.5 м/с, а в поривах – до 7.5м / с. Але плюс до цього він ще й міняв напрямок з 3 до 1 години. Добре що дощ не лив увесь час і перейшов в режим “моросіння” з просвітленням.

Порадував збільшений склад учасників до 60 чоловік. Але це вже обмежена кількість, так що не всі бажаючі потрапили на змагання, тож і взяли участь як коректувальники.

Дальності стрільби були від 60 до 850 метрів. Було кілька вправ на стрільбу з нестійких положень. Цього разу побороти себе і вітер вдалося стрільцям, які входять в команду України зі стрільби в Ф-класі. Тут важко щось доводити, тренувальний процес і забезпечення на висоті.

Що ще кинулося в очі, так це кількість девайсів “Люфа” в учасників змагань. Регульовані потиличники на ложах і гвинтівках навіть таких брендів як Accuracy International, підставки під сошки, регульовані гребені прикладів.

Особливо приємно що високу оцінку наших лож і пропозицію співпраці отримали від чемпіона Європи 2015 року Євгена Щербакова. З гвинтівкою в ложі “Люфа” він і виступив на змаганнях. Всього працювали чотири ложі “Люфа”.

Свято закінчилося і якщо у стрільців є бажання показати результат на літньому етапі, то судячи з усього їм треба переглянути звичний стиль тренувань і підготовки. Інакше на гарне місце в заліку розраховувати не доведеться.